نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری آزمون عملی جهت ورود به رشته علوم ورزشی در دانشگاه شیراز 1401

برگزاری آزمون عملی جهت ورود به رشته علوم ورزشی در دانشگاه شیراز 1401


برگزاری آزمون عملی جهت ورود به رشته علوم ورزشی در دانشگاه شیراز 1401

مرحله اول این آزمون در روزهای چهارشنبه 29 تیر و پنجشنبه 30 تیر 1401 از داوطلبان پسر (1183 نفر) و جمعه 31 تیر، شنبه 1 مرداد و یکشنبه 2 مرداد 1401 از داوطلبان دختر (1775 نفر) استان­های فارس، بوشهر در حضور نمایندگان سازمان سنجش و پژوهشگاه تربیت بدنی وزارت علوم در دانشگاه شیراز برگزار گردید.

مرحله دوم این آزمون 27 و 28 مرداد جهت داوطلبان جامانده از شرکت در آزمون (پسران: 1123 نفر و دختران: 1673 نفر) برنامه‏ ریزی و برگزار گردید.

- از کل آمار حدود 6000 داوطلب در آزمونی متشکل از ایستگاه‏های مختلف در مورد وضعیت پزشکی، ویژگی­های آنتروپومتریک، ارزیابی­های حرکتی و قامتی، بینایی و شنوایی سنجی و مهارت‏های آمادگی جسمانی و حرکتی مورد ارزیابی قرار گرفتند.

- شایان ذکر است که بخش علوم ورزشی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شیراز برای برگزاری این آزمون، علاوه بر استفاده از پیشکسوتان و اعضاء هیأت علمی، از کارشناسان همکار و دانشجویان دکتری، ارشد و کارشناسی با توجه به تخصص، تجربه و حساسیت مراحل و ایستگاه­ها استفاده نمود و در مجموع در دو بخش بانوان و آقایان بعنوان کادر اجرایی با همراهی نیروهای دانشگاهی از کادر اداری، تدارکات، حراست و نیروهای خدماتی (120 نفر) مراحل مختلف اجرایی را بر عهده داشتند.

- مسئولیت برگزاری این آزمون بر عهده آقای دکتر ناظم زادگان (نماینده تام­الاختیار دانشگاه) قرار داشت و در بخش بانوان، خانم دکتر رستمی و در بخش آقایان، آقای دکتر دریانوش مراحل اجرایی آزمون­ها را سرپرستی نمودند.

پیام معاونت محترم دانشجویی فرهنگی: خدا قوت و سپاس فراوان از همه همکاران بخش علوم ورزشی سرکار خانم دکتر رستمی و سرکار خانم دکتر کورش فرد، آقای دکتر ناظم زادگان، آقای دکتر دریانوش، آقای دکتر همتی نفر، آقای دکتر فاضلی و آقای دکتر رضایی، مدیر امور مالی جناب آقای نیایش، مدیر امور اداری، جناب آقای شیری و همه کارشناسان و نیروهای حراست و نیروهای خدماتی که در این رویداد بزرگ همکاری داشتند و توانستند با توانمندی و تعهد برنامه آزمون عملی علوم ورزشی و تربیت بدنی 1401 را با موفقیت به اتمام برسانند. عمرتان پایدار